Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Artur Zaczek zdobył srebro

Nasz absolwent Artur Zaczek zdobył srebrny medal w sztafecie 4 razy 100 metrów na Uniwersjadzie w Gwangju w Korei Południowej. Artur ukończył ZSEiO nr 6 w Łomży w 2008r. Jego wychowawczynią była pani Agnieszka Okulicz - Kozaryn, a trenerem Jan Kotowski w LKS Kurpiewski Narew Łomża. Przez wszystkie lata nauki bardzo aktywnie uczestniczył w życiu sportowym szkoły i regionu, osiągając wiele sukcesów.

Polscy lekkoatleci zdobyli z Gwangju na 28. Letniej Uniwersjadzie w Korei Południowej 12 medali (3 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe). - To najlepszy start polskich lekkoatletów w historii tych zawodów – ocenia red. Maciej Jałoszyński, korespondent PZLA.pl.

Panie Arturze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niwie sportowej i w życiu osobistym.

 

Więcej:

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=29617

http://4lomza.pl/index.php?wiad=39610

Elżbieta Szleszyńska
wt, 14 lipca 2015 10:28
Data ostatniej edycji: wt, 14 lipca 2015 10:47:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę