Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


XV Zjazd Wychowanków i Nauczycieli Szkół Ziemi Łomżyńskiej

W uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2014/2015 udział wzięli uczestnicy XV Zjazdu Wychowanków i Nauczycieli Szkół Ziemi Łomżyńskiej: Pani Urszula Przesław i o. Jan Bońkowski - absolwenci naszej szkoły.

Tegoroczny Zjazd poświęcony został Adamowi Chętnikowi z okazji 130 rocznicy urodzin wybitnego etnografa i obchodzonego właśnie Roku Chętnikowskiego. Uczestnicy Zjazdu spotkali się przy grobie Chętnika na cmentarzu w Nowogrodzie. Znicze zapalono także na grobie prof. Franciszka Piaścika. Jak co roku wspominali swoje młode lata spędzone w łomżyńskich szkołach.

W naszej szkole po uroczystości zakończeniu roku szkolnego odbyło kameralne spotkanie absolwentów z Dyrekcją. Była to okazja do wspomnień z lat młodości oraz "studiowania" kronik z róznych okresów historii szkoły.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 06 lipca 2015 18:29
Data ostatniej edycji: pon, 06 lipca 2015 19:04:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę