Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Zakończenie Roku Szkolnego

Rok szkolny 2014/2015 dobiegł końca. Młodzież otrzymała wymarzone świadectwa i nagrody. Tradycyjnie podsumowania pracy uczniów i nauczycieli dokonał Dyrektor Szkoły - p. Paweł Drożyner. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali kadrze pedagogicznej za trud włożony w wychowanie i kształcenie uczniów

Całej społeczności szkolnej życzył wspaniałego wypoczynku. Uroczystość uświetnił swoim występem zespół muzyczny pod kierunkiem Wicedyrektora - p. Krzysztofa Domalewskiego.

Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży:

Witam wszystkich przybyłych na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015, Radę Pedagogiczną i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży, a w szczególności wychowawców, absolwentów i nauczycieli "Ekonomika", którzy przybyli do nas na spotkanie koleżeńskie w ramach XV Zjazdu Wychowawców i Wychowanków Szkół i Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.

Szanowna Rado Pedagogiczna, Drodzy Uczniowie i Drodzy Goście!

Rok szkolny 2014/2015 mija bezpowrotnie, mija czas intensywnej pracy i nauki, od dziś zaczynają się wymarzone i oczekiwane wakacje. Wierzę, że podczas nich nie tylko solidnie wypoczniemy, ale z głęboką refleksją poddamy ocenie to, co wydarzyło się w odchodzącym roku szkolnym. Mam nadzieję, że na tej bazie stworzymy plan działania na przyszłość.

Jaki to był rok? Garść danych statystycznych: średnia ocen nauczania w całym Zespole wyniosła 3,47 frekwencja 88,43%.  Promocji do następnej klasy nie otrzymało 11 uczniów, zaś 57 spośród Was będzie zdawać egzaminy poprawkowe.

Najwyższą średnią ocen  uzyskała klasa I TA - 3,84,   a najwyższą frekwencją może pochwalić się klasa I B - 91,32%.

Obie klasy otrzymają w nowym roku szkolnym nagrody finansowe.

Wręczymy dziś 15 świadectw z biało - czerwonym paskiem dla uczniów, którzy uzyskali średnią ocen równą lub większą od 4,75. Wręczymy też 35 nagród książkowych i 34 listy pochwalne jako podziękowanie za wysokie wyniki dydaktyczne oraz 100% frekwencję, osiągnięcia sportowe, artystyczne i aktywność społeczną.

Do stypendium Prezesa Rady Ministrów wytypowani są uczniowie z najwyższą średnią ocen:

Zalewska Joanna z klasy IB - średnia ocen 4,18 oraz Bartosz Piechowicz z klasy III TL - średnia ocen 5,47.

Do stypendium Prezydenta Miasta Łomży przedstawieni są:

Marta Ramotowska - klasa III TL, średnia ocen  5,27, laureatka VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej

Bartosz Piechowicz z klasy III TL Technikum nr 6 - średnia ocen 5,47, aureatka VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej

Przemysław Kuzia - klasa IVTL, średnia ocen 5,0 finalista  VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej,

Do nagrody edukacyjnej Prezydenta Miasta Łomży wytypowana została Justyna Zielińska - 4,2 z klasy III TL, finalistka XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej

Wnioski o stypendia sportowe zostaną złożone w pierwszych dniach września nowego roku szkolnego. Kandydaci to: Anita Waszczuk z klasy I A i Michał Kapelewski z II TL wielokrotni mistrzowie Łomży w pływaniu.

Są to chwalebne postawy uczniów, z których jesteśmy dumni, którzy powinni być dla całej społeczności "Ekonomika" wzorem do naśladowania.

Dziękuję całej Radzie Pedagogicznej, wszystkim pracownikom szkoły, całej społeczności uczniowskiej za  codzienną pracę dydaktyczną i wychowawczą, za rzetelność i wytrwałość, za podejmowanie odważnych i rozważnych decyzji, za odpowiedzialność i zaangażowanie  jakim społeczność szkolna wypełnia swoje obowiązki.

Chciałbym na forum publicznym wyróżnić nauczycieli i uczniów, z których jesteśmy dumni. Są to opiekunowie: Pani Magdalena Salamońska i Pani Katarzyna Szymańska oraz uczestnicy VII Olimpiady Logistycznej.

Dziękuję wszystkim nauczycielom za konsekwencję i wyrozumiałość w codziennym wspieraniu uczniów w rozwijaniu ich umiejętności i talentów. Uczniom gratuluję osiągniętych wyników i życzę nam wszystkim radosnych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. [...]

/Paweł Drożyner/

 

Odczytany został list Prezydenta Miasta Łomża, Pana Mariusza Chrzanowskiego. ( http://www.lomza.pl/index.php?wiad=4479 )

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 01 lipca 2015 08:08
Data ostatniej edycji: pon, 06 lipca 2015 12:47:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę