Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

„Coś z Odysa” śpiewała Eleni

Główne zdjęcie
fot. Piotr Kłys
www.krzyz.4lomza.pl

Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek wystąpiła w piątkowy wieczór w kaplicy parafii Krzyża Świętego w Łomży. Koncert gwiazdy zorganizowano w ramach odbywających się po raz jedenasty w Łomży Dni Kultury Chrześcijańskiej. Przyszło kilkuset widzów, zdecydowana większość z nich wraz z Eleni śpiewała największe jej przeboje.

Podczas koncertu piosenkarka promowała swoja najnowsza płytę „Coś z Odysa”. Wśród kilkudziesięciu utworów wykonanych tego wieczora nie zabrakło jednak także szlagierów śpiewanych przez Eleni od dziesiątków lat. Wokalistka na polskiej scenie muzycznej nieprzerwanie jest już bowiem od - z góra - trzech dziesięcioleci.
Na łomżyński koncert Eleni przyszli jej fani w różnym wieku i... różnych profesji. W pierwszym rzędzie zasiedli m.in. biskup łomżyński Stanisław Stefanek, prezydent Łomży Jerzy Brzeziński i starosta łomżyński Wojciech Kubrak.

Koncert na żywo był transmitowany przez Radio Nadzieja, a po koncercie w wywiadzie dla tego radia Eleni powiedziała że bardzo lubi koncertować w małych miejscowościach, bo tu - jak mówi - „wszyscy czekają” i doskonale znają jej utwory co „bardzo cieszy” - dodała Eleni.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę