Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

„Pamięć i tożsamość”

Kilkaset osób słuchało w czwartkowy wieczór koncertu jaki przygotowała Łomżyńska Orkiestra Kameralna i ks. Tomasz Chludziński. Koncert pt. „Pamięć i tożsamość” odbył się w ramach XI Dni Kultury Chrześcijańskiej i składał się z przeplatanych muzyką recytacji fragmentów ostatniej książki Ojca Świętego Jana Pawła II.

Tegoroczne Dni Kultury Chrześcijańskiej w całości poświęcono w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II, który zmarł przed kilkunastu dniami. Jego książka pt. „Pamięć i tożsamość” została wydana niespełna miesiąc wcześniej. To zbioru odpowiedzi Papieża na pytania dwóch filozofów - prof. Krzysztofa Michalskiego i ks. prof. Józefa Tischnera, dotyczące współczesnego świata, filozofii, ale także wiary i idei ważnych w życiu Jana Pawła II. I właśnie wybrane, obszerne jej fragmenty czytał na scenie w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży ks. Tomasz Chludziński.

Wśród wielu kompozycji jakie zagrała Łomżyńska Orkiestra kameralna znalazło się także "Preludium Wielkanocne" skomponowane przez jej dyrektora Jana Miłosza Zarzyckiego.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę