niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@

Niemenomania... po łomżyńsku

Malwina Cholewicka, gimnazjalistka i solistka Studia Wokalnego eMDeK z Łomży, wyśpiewała trzecią nagrodę w eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego NIEMENOMANIA.PL – konkursu na najlepszą interpretację piosenek wielkiego artysty Czesława Niemena.

Jacek Uchański, Grażyna Łobaszewska, Malwina Cholewicka, Andrzej Zaborski, Magda Sinoff (fot. Sławomir Cholewicki)
Jacek Uchański, Grażyna Łobaszewska, Malwina Cholewicka, Andrzej Zaborski, Magda Sinoff (fot. Sławomir Cholewicki)

Z prawie zgłoszonych 60 uczestników konkursu komisja kwalifikacyjna zaprosiła do udziału 18 wokalistów. Malwina Cholewicka przed jury, któremu przewodniczyła Grażyna Łobaszewska – wokalistka i pedagog śpiewu estradowego, zaprezentowała piosenkę „Ach, jakie oczy” z płyty „Czy mnie jeszcze pamiętasz” wydanej przez Czesława Niemena w 1969 roku.

Niespodzianką dla licznie zgromadzonej widowni konkursu, który odbywał się w białostockiej klubokawiarni FAMA, były pokazy układów tańca brakdance do piosenek Artysty z płyt „Polish Funk”, które przygotował instruktor i choreograf Marek Kisiel wraz z tancerzami CTGroup.


200114015929.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę