Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Niemenomania... po łomżyńsku

Główne zdjęcie
Jacek Uchański, Grażyna Łobaszewska, Malwina Cholewicka, Andrzej Zaborski, Magda Sinoff (fot. Sławomir Cholewicki)

Malwina Cholewicka, gimnazjalistka i solistka Studia Wokalnego eMDeK z Łomży, wyśpiewała trzecią nagrodę w eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego NIEMENOMANIA.PL – konkursu na najlepszą interpretację piosenek wielkiego artysty Czesława Niemena.

Z prawie zgłoszonych 60 uczestników konkursu komisja kwalifikacyjna zaprosiła do udziału 18 wokalistów. Malwina Cholewicka przed jury, któremu przewodniczyła Grażyna Łobaszewska – wokalistka i pedagog śpiewu estradowego, zaprezentowała piosenkę „Ach, jakie oczy” z płyty „Czy mnie jeszcze pamiętasz” wydanej przez Czesława Niemena w 1969 roku.

Niespodzianką dla licznie zgromadzonej widowni konkursu, który odbywał się w białostockiej klubokawiarni FAMA, były pokazy układów tańca brakdance do piosenek Artysty z płyt „Polish Funk”, które przygotował instruktor i choreograf Marek Kisiel wraz z tancerzami CTGroup.


200609064623.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę