Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Mistrzowie Łomży w pływaniu

W dniu 19 kwietnia odbyła się ostatnia, trzecia edycja zawodów o mistrzostwo miasta Łomży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w pływaniu. Uczniowie ZSEiO nr w Łomży Michał Kapelewski i Anita Waszczuk zdobyli złote medale.

Michał Kapelewski, po wcześniejszym zdobyciu 2 srebrnych medali, w końcu wywalczył złoto na dystansie 50 m stylem dowolnym. Natomiast Anita Waszczuk zdobyła ponownie złoto w dowolnym i grzbiecie również na dystansie 50 m.

Nagrodami dla zawodników były dyplomy i medale. Podczas tych zawodów wręczano nagrody dla najlepszych zawodników wszystkich trzech edycji.

Michał Kapelewski został najlepszym zawodnikiem szkół średnich w stylu dowolnym.

Anita Waszczuk została najlepszą zawodniczką szkół średnich w stylach dowolnym i grzbietowym. Nagrodami były dyplomy oraz pamiątkowe statuetki.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom. Mam nadzieję, że tak wspaniała postawa naszych pływaków w całym sezonie zachęci innych uczniów Ekonomika do udziału w zajęciach z pływania i sprawi, że medali będzie jeszcze więcej.

aut.: Piotr Rogalski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 28 kwietnia 2015 18:07
Data ostatniej edycji: wt, 28 kwietnia 2015 18:17:31

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę