Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Recytatorzy Jana Pawła II

Karina Węgrowska, Ewa Obiedzińska ze SP 10 w Łomży, Andrzej Pieniak z Pisza, Magda Roszkowska z Międzyrzeca Podlaskiego w kategorii szkół podstawowych, oraz Agnieszka Jakubowska z gimnazjum Nr 1 w Sejnach w śród gimnazjalistów wygrali regionalny konkurs poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II. Konkurs odbył się w poniedziałek w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II w Łomży. Jego laureaci pojadą na ogólnopolski finał do Torunia.


Konkurs w Łomży przeprowadzony był dla północno-wschodniej Polski. Na ten etap zgłosiło się 28 recytatorów z 18 szkół. Etap regionalny konkursu koordynowała Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży, nosząca imię Jana Pawła II. Ogólnopolskim inicjatorem i organizatorem konkursu jest zaś Szkoła Podstawowa nr 3 im Jana Pawła II w Toruniu. Tam też między 10 a 12 maja obędzie się jego finał.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę