Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


ŻYJ FINANSOWO

W roku szkolnym 2014/2015 uczniowie klasy ITA Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży wzięli udział w VII edycji projektu „Żyj finansowo! Czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym” organizowanym przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej przy współpracy z dr Dariuszem Wieczorkiem. Głównymi sponsorami tego projektu są Kasa Stefczyka oraz Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Celem głównym projektu było podniesienie poziomu edukacji finansowej wśród młodzieży, a w szczególności nabycie umiejętności zarządzania finansami osobistymi. Uczniowie próbowali opracować swoją osobistą mapę drogową i zastanowić się nad swoją przyszłością zawodową.

Omówione zostały również tematy związane z oszczędzaniem i inwestowaniem oraz kredytami i ubezpieczaniem się. Uczniowie przekonali się, że warto poświęcić czas na rozważania dotyczące swoich potrzeb i zachcianek, na wyznaczanie swoich celów podporządkowanych konkretnemu systemowi wartości, a także na próby podejmowania pierwszych decyzji związanych z finansami osobistymi.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 23 marca 2015 20:51
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:25:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę