Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ogólnopolskie Wybory Książek

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „Wybory Książek”. W naszej szkole akcja polegać będzie na głosowaniu przez wszystkich uczniówpodczas zajęć lekcyjnych z języka polskiego na tytuły od 1 do 3 najciekawszych książek, które czytali w ostatnim czasie.

Zasady głosowania i regulamin dostępne są na stronie internetowej szkoły oraz na portalu www.wyboryksiazek.pl Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w głosowaniu.

Załączniki

Elżbieta Szleszyńska
so, 14 marca 2015 21:47
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:29:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę