Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Lekcja z ITD

W dniu 27 maja 2015 r mieliśmy okazję gościć w szkole kierownika łomżyńskiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego pana Waldemara Dmochowskiego.

Spotkanie z inspektorem dotyczyło podstaw prawnych, organizacji i zadań wykonywanych przez ITD  ze szczególnym zwróceniem uwagi na czas pracy kierowców i jego rejestrację w transporcie drogowym. Uczniowie dowiedzieli się również o karach i konsekwencjach wynikających z naruszenia przepisów  w transporcie samochodowym nakładanych zarówno na kierowcę jak i podmioty organizujące transport. Interesujący okazał się również pokaz samochodu specjalistycznego przeznaczonego do kontroli drogowej wraz z jego wyposażeniem.

Zajęcia z przedstawicielem ITD adresowane były do  uczniów klasy III technikum logistycznego  w ramach realizacji zadań wynikających z kwalifikacji zawodowej dotyczącej organizowania   i monitorowania procesów transportowych. Młodzież aktywnie i z bardzo dużym zainteresowaniem podeszła do praktycznej lekcji z zakresu procesów transportowych. Możliwe to było dzięki bardzo profesjonalnemu  i ciekawie przeprowadzonemu spotkaniu  przez inspektora Waldemara Dmochowskiego.

Mamy nadzieję, iż był to bardzo udany początek współpracy z Łomżyńskim Oddziałem Inspekcji Transportu Drogowego.

 

Opracowała Katarzyna Szymańska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 30 maja 2015 21:46
Data ostatniej edycji: nie, 07 czerwca 2015 22:00:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę