Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


II MARATON PŁYWACKI

W sobotę i niedzielę 14 - 15 lutego na Pływalni Miejskiej Nr 2 w Łomży odbył się II 24 Godzinny Maraton Pływacki pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomża. Organizatorem maratonu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przy współpracy z Urzędem Miejskim. Drużyna naszej szkoły po raz drugi uczestniczyła w tej imprezie.

W drużynie "Ekonomika" trdycyjnie już pływali nauczyciele i uczniowie na czele z z-cą dyrektora szkoły mgr Krzysztofem Domalewskim.

Maraton uroczyście otworzyli: zastępca Prezydenta Agnieszka Muzyk, Przewodnicząca Rady Miejskiej Bernadeta Krynicka oraz Dyrektor MOSiR Sławomir Grygo.

Najmłodszym uczestnikiem był Seweryn Wałkuski, który miał niecałe 3 lata, a najmłodszą zawodniczką była Pola Wądołowska w wieku niespełna 2 lat!!!.

Głównym celem Maratonu była integracja mieszkańców Łomży. W ciągu doby udział w maratonie wzięło 572 osoby (o 100 więcej niż w ubiegłym roku).

Maratończycy łącznie przepłynęli 1705kmv740m, co jest nowym rekordem ustanowionym w łomżyńskim maratonie!!!

Najdłuższy dystans 40100m wśród mężczyzn przepłynął Rafał Poreda ratownik pracujący na Pływalni Miejskiej Nr 2.

Wśród najlepszych kobiet, najdłuższy dystans 16400m, przepłynęła Sandra Poreda instruktorka na Pływalni Miejskiej Nr 2.

Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników, pobicia ubiegłorocznego rekordu i wspaniałej zabawy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 28 lutego 2015 06:25
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:10:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę