Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


FERIE Z MATEMATYKĄ

Studniówka 2015 to już historia, a matura tuż, tuż. Młodzież Ekonomika nie spoczęła na laurach. Ferie stały się doskonałą okazja do powtarzania i utrwalania wiedzy matematycznej.

Grupa uczniów pod opieką p. Elżbiety Szleszyńskiej spotyka sie prawie codziennie, by lepiej przygotować sie do egzaminu maturalnego 2015. W kameralnej atmosferze rozwiązują zadania z różnych działów matematyki, wymieniają doświadczenia i starają się efektywnie wykorzystać prawie sto dni, które zostały do najważniejszego egzaminu w ich życiu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 27 stycznia 2015 17:05
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:10:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę