Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


STUDNIÓWKA 2015

Maturzyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży bawili się w swojej szkole w dniu 24 stycznia 2015r. Tegoroczna STUDNIÓWKA to szyk, dostojność, magia i wspaniała zabawa do rana.

Bal studniówkowy rozpoczął się o godz. 19.00 w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej. Młodzież wręczyła kwiaty i podziękowała Dyrekcji szkoły: Panu Pawłowi Drożynerowi i Krzysztofowi Domelewskiemu za stworzenie warunków do zdobywania wiedzy oraz wychowawcom za naukę i trud wychowania i przygotowanie do dorosłości.

Rodzice Podziękowali Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za cierpliwość i ogromną pracę nad niesfornymi charakterami i buntowniczą naturą ich dzieci. Młodzieży życzyli postawy godnej doniosłości Balu Studniówkowego oraz wesołej i dobrej zabawy.

Później były życzenia Dyrektora Pawła Drożynera:

"[...] Wiemy doskonale, my nauczyciele, Wasi Rodzice i Wy sami, ile energii wzbudzał dzisiejszy bal. Od wielu tygodni zastanawialiści się, co zrobić, by dziś wyglądać jak najbardziej efektownie, by sale w których sie bawicie, wyglądały jak najciekawiej. Jesteśmy radzi, my nauczyciele, zaproszeni goście, Wasi Rodzice, że możemy razem z uczniami klas IIIA, IIIB, IIIC, IVTA, IVTC, IVTL, IVTT, świętować symboliczną datę 100 dni do końca Waszej nauki.

[...] Życzymy Wam trafnych wyborów życiowych dokonywanych po ukończeniu szkoły. Życzymy, byście odnaleźli swoje miejsce w zyciu, w świecie, byście byli szczęśliwi i mogli dawać szczęście innym ludziom oraz by w Waszej pamięci pozostały na zawsze beztroskie lata szkolne.

Dziś życzymy  Wam beztroskiej i szampańskiej zabawy, którą będziecie długo pamiętać.

W tak uroczystej chwili chciałbym złożyć całej Radzie Pedagogicznej podziękowania za trud edukacyjny, za ciężką, piękną i owocną pracę. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem wychowawców klas maturalnych: p. Elżbiety Szleszyńskiej, p. Anety Drozd, p. Anety Zadrogi, p. Agnieszki Białuchy, p. Emilii Kordas, p. Janusza Dobrzyckiego, p. Michała Bąkowskiego. To dzięki Waszej pracy, zaangażowaniu, wytrwałości,nieugiętości, ale równiez elastyczności, maturzyści rocznika 2015 są dobrze przygotowani nie tylko do egzaminów zewnętrznych, ale również do wejścia w świat dorosłych.

Dziękuję wszystkim Rodzicom za pomoc i współdziałanie w procesie edukacyjnym, szczególnie dziękuję Rodzicom za podjęcie trudu zorganizowania dzisiejszej wspaniałej imprezy.

Życzę wszystkim  nam, ale przede wszystkim naszym maturzystom cudownej zabawy, niepowtarzalnej atmosfery, wyśmienitych humorów, wielu, wielu wspomnnień, które na długo zapadną w Waszą pamięć i będą Wam przypominać szczęśliwe lata szkolne."

Dyrektor zaprosił  wszystkie pary na parkiet, gdzie pod przewodnictwem jego samego odtańczono tradycyjnego poloneza.

Studniówkowicze bawili się do późnej nocy i z pewnością długo będą wspominać ten bal.

 

O młodzieży naszej szkoły pamiętała także dr Agnieszka Barbara Muzyk, Zastępca Prezydenta Miasta Łomży, która przesłała życzenia nastepującej treści:

"Szanowni Państwo,

Są w zyciu niepowtarzalne chwile, chwilw, które sa jedyne. Studniówka to dla Was drodzy uczniowie wazne wydazenie, to noc, której każdy licealista i każdy uczeń technikum wyczekuje od początku nauki w szkole.

Za sto dni nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy oraz rodzice przeżywać będa z wami egzamin dojrzałości. Matura to wyzwanie przede wszystkim dla Was, po niej czekają ważne życiowe decyzje i wybory. Różnie potoczą się Wasze losy, ale pamiętajcie, żeby Waszym celom przyświecało zawsze dobro, szlachetność, lijalność i uczciwość. Rok 2015 zapaiętajcie jako ważny, przełomowy w Waszym życiu. Wierzę, że spełnią się WAsze marzenia i plany.

Życzę Wam udanej zabawy do białego rana i niezapomnianych wrażeń."


"Bo coś w szaleństwach jest młodości,

Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,

Co jest mądrzejsze od mądrości

I rozumniejsze od rozumu"

Leopold Staff
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 27 stycznia 2015 21:04
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:11:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę