Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Podziękowanie

Młodzież z klasy IIIB i IV TT składa serdeczne podziękowanie Prezesowi Zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży, Panu Grzegorzowi Rytelewskiemu za pomoc i wsparcie finansowe przy organizacji wycieczki Kraków – Zakopane – Oświęcim, połączonej z pielgrzymką do Częstochowy.

Okazane wsparcie umożliwiło udział wszystkich uczniów w wyjeździe, który okazał się doskonałą lekcją historii i geografii.

Szczególne słowa uznania należą się Pani Justynie Olejnik za profesjonalną informację i pomoc w przygotowaniu i rozliczeniu imprezy.

Słowa uznania kierujemy także dla przesympatycznego Pana Ryszarda Sierzputowskiego, kierowcy, który nie tylko z mistrzowską precyzją prowadził autokar, ale też służył informacją i pomocą podczas wycieczki.

Dzięki Państwa kunsztowi zawodowemu i poświęceniu mogliśmy zwiedzić wiele nieznanych miejsc oraz zwiększyć swój zasób wiedzy z różnych dziedzin nauki.

Wszystkim Pracownikom i sympatykom PKS Łomża życzymy radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i wytrwałości w realizacji osobistych i zawodowych planów w nadchodzącym 2015 roku.

Elżbieta Szleszyńska
pon, 22 grudnia 2014 09:49
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:08:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę