Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


STOP PRZEMOCY

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie graficznym "Stop przemocy", organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży.

Zachęcamy do wykorzystania bogatej wyobraźni oraz wiedzy zdobytej podczas zajęć informatyki i stworzenia prac związanych z hasłem – „STOP PRZEMOCY”

Zaprezentujcie za pomocą fotomontażu komputerowego, wykonanego za pomocą programu GIMP- na czym polega waszym zdaniem szkoła bez przemocy!

Na fotomontaże czekamy do 20 lutego 2015 roku, a autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

 

ZASADY SZKOLNEGO KONKURSU GRAFICZNEGO:

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży

2. Na konkurs należy przesłać pracę, której tematem przewodnim będzie: "STOP PRZEMOCY".

3.Praca powinna mieć charakter fotomontażu, przy realizacji, którego zostaną wykorzystane narzędzia programu GIMP

4. W konkursie udział biorą pojedyncze zdjęcia, będące samodzielną pracą uczestnika konkursu.

5. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać maksymalnie 1 pracę konkursową. Waga jednej pracy nie może przekroczyć 1MB. Prosimy o przesłanie prac w formacie JPG.

6. Prace konkursowe należy przesyłać na adres: agawpieniek@gmail.com. W tytule wiadomości należy wpisać: „STOP PRZEMOCY”.

7. Zgłoszenie konkursowe w formie mailowej powinno zawierać: pracę konkursową, imię i nazwisko oraz adres mailowy autora pracy.

8. Jury przy wyłonieniu laureatów będzie oceniać oryginalność, estetykę pracy, jej zgodność z tematyką konkursu oraz zastosowanie narzędzi programu GIMP.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Opr. A.W.Pieniek

Elżbieta Szleszyńska
cz, 11 grudnia 2014 18:26
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:34:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę