Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


DZIEŃ WOLONTARIUSZA I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

22.11.2014r. wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osoby Niepełnosprawnej oraz Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w Katedrze Łomżyńskiej pod przewodnictwem J. E. Ks. Bp. Janusza Stepnowskiego. Oprawę muzyczną przygotowali Członkowie Ruchu Ewangelizacyjnego Gloriosa Trinita, oprawę liturgiczną eucharystii przygotowało Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków O/Rejonowy w Łomży oraz Zespół Szkół w Płonce Kościelne. Następnie wszyscy udali się do II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, gdzie po ciepłym i słodkim poczęstunku odbyły się występy artystyczne Szkolnych Kół Caritas „ZGADNIJ, KIM JESTEM”.

Młozież naszej szkoły przedstawiła pantomimę p.t "Pinokio"

Wszyscy świetnie się bawili.

W pantomimie udział wzięli uczniowie klasy I TL: Chojnowska Klaudia, Dąbrowska Joanna, Piaścik Klaudia, Kowalewski Mateusz, Wisniewska Katarzyna, Chyliński Sebastian i Kulikowska Aleksandra

Dziękujemy młodzieży i Pani Ewie Przystępskiej za  aktywne uczestnictwo w spotkaniu integracyjnym i piękny występ artystyczny.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 29 listopada 2014 22:14
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:15:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę