Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


6 medali w Mistrzostwach Łomży w pływaniu !!!

W dniu 8 listopada 2014 roku na pływalni nr 1 odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w pływaniu. Zawody przeprowadzone zostały we wszystkich stylach na dystansie 50 m. Każdy zawodnik mógł wystartować maksymalnie w dwóch stylach.

Łomżyński "Ekonomik" reprezentowało troje uczniów: Maria Adamowska, Michał Kapelewski i Anita Waszczuk.

Mistrzostwo Łomży zarówno w stylu grzbietowym jak i dowolnym zdobyła Anita Waszczuk. Na drugim miejscu w tych samych konkurencjach uplasowała się Maria Adamowska. Natomiast w rywalizacji chłopców dwa srebrne medale zdobył Michał Kapelewski w stylu dowolnym i grzbietowym.

Obydwie męskie konkurencje były najliczniej i najsilniej obsadzone ze wszystkich. Dlatego sukces Michała należy docenić. Dziękujemy zawodnikom za wysiłek włożony w treningi i zawody oraz gratulujemy wspaniałych wyników i medali.

Kolejne mistrzostwa odbędą się wiosną. Może uda się wtedy wystawić liczniejszą reprezentację Ekonomika. Naszym sportowcom życzymy zatem zacięcia sportowego, udanych treningów, a w następnych mistrzostwach jeszcze lepszych wyników.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 15 listopada 2014 20:33
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:13:48

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę