Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Stypendia Prezydenta Miasta Łomży

W dniu 4 listopada 2014 hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbyła się uroczystość wręczenie Stypendiów Prezydenta miasta Łomża uczniom szkół łomżyńskich, którzy w roku szkolnym 2013/2014 osiągnęli sukcesy naukowe i sportowe. Wśród stypendystów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

25 września 2014 r. komisja stypendialna powołana przez Prezydenta Miasta Łomży poddała analizie 254 wnioski, w tym 226 wniosków za szczególne osiągnięcia naukowe i 28 wniosków za szczególne osiągnięcia sportowe. Prezydent Miasta Łomży przyznał łącznie 103 stypendia, w tym 88 stypendiów za szczególne osiągnięcia naukowe i 15 stypendiów za szczególne osiągnięcia sportowe.

Gratulujemy wszystkim stypendystom!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 14 listopada 2014 07:41
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:13:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę