Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Dni Otwarte Ciepłowni

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Łomży 17 października 2014 r. zorganizowało Dni Otwarte Ciepłowni.

Odpowiadając na zaproszenie, młodzież klasy III i IV technikum logistycznego oraz II B, wraz z nauczycielami miała możliwość poznać proces zaopatrzenia,transportu, składowania i podawania do kotłów podstawowego paliwa jakim jest miał weglowy.

Wśród prezentowanych obszarów działania ciepłowni było laboratorium, sterownia z systemem monitoringu, kotłownia, układ odżużlania i odpylania.

Była to również okazja do zwrócenia uwagi na problem tzw. niskiej emisji i jej wpływu na komfort życia i zdrowie mieszkańców Łomży w ramach ogólnopolskiej akcji „Misja – emisja”.

Młodzież spotkała się z bardzo serdecznym przyjęciem. Pracownicy ciepłowni z zangażowaniem opowiadali o działaniu ciepłowni oraz cierpliwie odpowiadali na pytania uczniów.

Wizyta w MPEC wpisała się w proces realizacji programu wycieczek w klasach technikum logistycznego oraz efektów kształcenia z zakresu logistyki miejskiej.

Opracowała Katarzyna Szymańska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 14 listopada 2014 07:20
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:17:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę