Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


POLA NADZIEI

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży raz pierwszy przystąpił do tej, jakże wzniosłej i pięknej kampanii mającej na celu niesienie pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

Jesteśmy znani w mieście z prężnie działającego Szkolnego Kola Caritas, które podejmuje szereg różnych akcji na rzecz potrzebujących.

Ponieważ mamy duże doświadczenie w pracy wolontariackiej, tym chętniej odpowiedzieliśmy na apel fundacji „Pomóż im”.

Udział w kampanii rozpoczęliśmy od posadzenia cebulek żonkili będących symbolem nadziei, a wiosną nasi wolontariusze wyjdą z kwiatami na ulice Łomży, by kwestować na rzecz potrzebujących.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 08 października 2014 13:53
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:17:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę