Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Łomżyński DEN

Ponad dwustu pedagogów, dyrektorów i nauczycieli z d. Łomżyńskiego spotkało się na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

 

Gości powitał dyrektor „Ekonomika” Paweł Drożyner, który otrzymał nagrodę prezydenta Łomży, tak jak dyrektorzy I, II i III LO: Jerzy Łuba, Józef Przybylski i Grażyna Chodnicka.

Nagrody kuratora otrzymali, m.in., Małgorzata Arnista (SP Wygoda), Jolanta Boryszewska (ODN Łomża), Iwona Domańska (KG Łomża), Albina Galik - Chojak (ZSWiO Łomża), Irena Domańska (SP 5 Łomża), Jadwiga Juchniewicz (PP nr 5) i Elżbieta Wiśniewska (ZSTiO Łomża).

Wicewojewoda podlaski Wojciech Dzierzgowski uhonorował za 35 lat pracy  Elżbietę Bieńkowską, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zambrowie, Złotym Krzyżem Zasługi. Pedagodzy otrzymali dziesiątki złotych, srebrnych i brązowych medali długoletniej służby i Medali Komisji Edukacji Narodowej, której ustanowienie przez króla Stanisława Poniatowskiego w 1773 r. dało od 1972 r. asumpt do obchodów dzisiejszego Dnia Edukacji Narodowej. Nagrody od marszałka podlaskiego z racji święta otrzymał Radosław Wszędyrówny z Biblioteki Pedagogicznej i dyrektor Bernard Zbigniew Kossakowski z ODN w Łomży.

Program artystyczny przygotowała młodzież "Ekonomika" pod kierunkiem Pani Jadwigi Rogalskiej i Izabeli Haponik oraz oprawę muzyczną zespół pod opieką Pana Krzysztofa Domalewskiego.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 20 października 2014 21:50
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:14:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę