Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Skoczył z mostu?

Policjanci i strażacy sprawdzają czy ktoś skoczył ze starego mostu na Narwi w nurt rzeki. Informację o takim zdarzeniu policjanci otrzymali od mężczyzny, który twierdził, że gdy przejeżdżał przez ten most samochodem na barierce stał mężczyzna, a po chwili nie widział go już w lusterkach.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży mężczyzna z informacją o tym, że ze starego mostu mógł ktoś skoczyć na komendę zgłosił się kwadrans po godzinie 14. Dyżurnemu policji tłumaczył, że przez most na Narwi przejeżdżał godzinę wcześniej.
Na miejsce zostały wysłane patrole policji i strażacy. Trwa sprawdzanie Narwi w okolicy starego mostu i to zarówno z brzegu jak i z rzeki. Funkcjonariusze szukają ewentualnych śladów jakie mogłyby pozostać w wodzie lub na brzegu gdyby do takiego skoku faktycznie doszło.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 14 października 2014 15:10
Data ostatniej edycji: wt, 14 października 2014 16:10:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę