Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


OFERTA EDUKACYJNA SZKOŁY

Plan wycieczek przewidzianych w cyklu nauczania w zawodzie technik logistyk został opracowany w związku z rozszerzeniem oferty edukacyjnej naszej szkoły. Jego przebieg związany jest z realizacją programu nauczania - technik logistyk numer 333107 oraz efektami kształcenia zgodnie z kwalifikacjami:

A.30. Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania;

A.31. Zarządzanie środkami technicznymi podczczas realzacji procesów transportowych:

A.32. Organizacja i monitorowanie przepływów zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych Wizyty w przedsiębiorstwach przybliżą młodzieży zagadnienia struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa, planowania potrzeb materiałowych, funkcjonowania magazynów , stosowania systemów zarządzania jakością, procesów transportowych czy szeroko pojętych zagadnień logistyki miejskiej i jednostek administracyjnych.

 

W załączniku poniżej zamieszczony został Plan Wycieczek przewidzianych w nauczaniu przedmiotu TECHNIK LOGISTYK.

Elżbieta Szleszyńska
śr, 08 października 2014 14:36
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:14:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę