Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pupile Wety

Kot Ares został wybrany na Pupila Wety 2014. Wśród zwierząt, które wystartowały w tym konkursie były: psy różnych ras, koty, ptasznik, papugi, gołębie i koza Mela. Na boisku łomżyńskiej Wety gościły też konie, a wszystko w szczytnym celu - społeczność szkoły w tym roku zbierała pieniądze na zakup konia do hipoterapii. Koń zostanie umieszczony w ośrodku Quźnia dzieciom, z którym łomżyńska Weta współpraca od dłuższego czasu.

Festyn zorganizowany na placu wokół szkoły przy ul. Stacha Konwy odwiedziły łomżyńskie przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Dostarczyli oni karmę dla psów, która przekazana zostanie do Schroniska „Arka”. Policjanci tresowali psy, chętni bili pianę, odbyły się zabawy sportowe, malowanie twarzy, a to wszystko przy wspólnym piknikowaniu - ciepłej grochówce, fasolce po bretońsku, bigosie i babce ziemniaczanej, które przyrządzili uczniowie kształcący się na kierunku technik usług gastronomicznych i żywienia. Fachowych porad udzielali groomersi - fascynaci pielęgnacji zwierząt małych i młodzi architekci krajobrazu. Na patio Wety wystąpili uczniowie, a gwiazdą festynu była Magda Narożna - wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, absolwentka naszej szkoły. Tegoroczny festyn to inauguracja obchodów 65-lecia szkoły.

tekst i fotografie Magdalena Budziszewska

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 01 października 2014 08:21
Data ostatniej edycji: śr, 01 października 2014 08:23:31

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę