Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyński pojedynek recytatorów

Łucja Grzeszczyk, Piotr Chojnowski i Wojciech Frąckiewicz będą reprezentować Łomżę podczas wojewódzkich eliminacji 50. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Białymstoku. Cała trójka wygrała miejskie eliminacje konkursu. W sumie w dwóch kategoriach przystąpiło do nich 21 młodych recytatorów.

Miejskie eliminacje 50. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbyły się we wtorek (15 marca 2005r) w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Recytatorów oceniało jury w składzie: Bogumiła Wierzchowska – Gosk, Iwona Olszewska i Piotr Domalewski. Po przesłuchaniu 21 recytatorów w kategorii recytatorskiej i „Wywiedzione ze słowa” jury przyznało pierwsze miejsce dla Łucji Grzeszczyk z II Liceum Ogólnokształcącego (kategoria recytatorska). Drugie miejsce w łomżyńskich eliminacjach OKR zajął Piotr Chojnowski z Regionalnego Ośrodka Kultury (kategoria recytatorska). Jury przyznało także wyróżnienie Wojciechowi Frąckiewiczowi z Zespołu Szkół Weterynaryjnych w kategorii „Wywiedzione ze słowa”. Te trzy nagrodzone osoby zostały też zakwalifikowane na eliminacje wojewódzkie 50.OKR –u do Białegostoku, które odbędą się 16 kwietnia 2005.

Ponadto w miejskich eliminacjach konkursu wyróżniono również: Katarzynę Załęcką z II Liceum Ogólnokształcącego, Natalię Serafin z Zespołu Szkół Drzewnych i Natalię Grzeszczyk z Regionalnego Ośrodka Kultury - w kategorii recytatorskiej, a także Aleksandrę Skowrońską z I Liceum Ogólnokształcącego w kategorii „Wywiedzione ze słowa”.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę