Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


SZKOŁA W RUCHU

"Ekonomik" uzyskał zaszczytny tytuł "Szkoła w Ruchu". Rok szkolny 2013/2014 był Rokiem Szkoły w Ruchu, ogłoszonym przez Ministra Edukacji Narodowej. Głównym celem podjętych działań było wzmacnianie kondycji fizycznej i psychicznej uczniów oraz promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły podjęli to wyzwanie. Minister Edukacji Narodowej w uznaniu za podjęte działania na rzecz aktywności fizycznej młodzieży przyznał tytuł oraz pamiątkową tabliczkę  „Szkoła w ruchu”. Jest to istotne wyróżnienie dla naszej społeczności.

Podlaski Kurator Oświaty mgr Jerzy Kiszkiel napisał:

[...]Pragnę prekazać wyrazy podziękowania za Pańskie zaangażowanie w projekt Rok Szkoły w Ruchu. Pańska szkoła otrzymała tytuł SZKOŁA W RUCHU przyznany przez MInistra Edukacji Narodowej. Przyznany tytuł stanowi wyróżnienie dla szkół, które w istotny sposób przyczyniają się do promowania w swoim środowisku aktywności fizycznej. W załączeniu przekazuję pamiątkową tablicę z przyznanym tytułem oraz składam serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w Akcję „Ćwiczyć każdy może" oraz projekt Rok Szkoły w Ruchu w Państwa placówce.[...]

 

Dyrekcja także szkoły także gratuluje uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do uzyskania wyróżnienia i dziękuje za wkład pracy w realizację zadań związanych z akcją "Ćwiczyć każdy może" i "Szkoła w Ruchu".

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 16 września 2014 20:37
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:34:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę