Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Nieroztropna 14-stka

W środę tuż przed północą do dyżurnego łomżyńskiej jednostki zgłosiła się zrozpaczona kobieta informując, że jej 14–letnia córka nie wróciła jeszcze ze szkoły i nie odbiera telefonu. Kobieta poinformowała też, że obdzwoniła wszystkich znajomych córki, jednak nikt nie potrafił jej powiedzieć, co dzieje się z jej dzieckiem. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania 14–latki, które szczęśliwie zakończyły się niespełna 40 minut później.

Funkcjonariusze zaraz po przyjęciu zawiadomienia przystąpili do rutynowych czynności min. sprawdzono szpital i pogotowie, przekazano zdjęcie zaginionej patrolom będącym w służbie. I właśnie jeden z patroni natknął się na „nieświadomą niczego nastolatkę” na jednej z łomżyńskich ulic. 
Jak przekazuje policja funkcjonariusze przeprowadzili rozmowę z nieroztropną 14–latką i uświadomili jej konsekwencje takiego postępowania. Z dziewczyną będą jeszcze rozmawiać policjanci z Zespołu ds. Nieletnich.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę