Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Energia dla życia – Łomża

W dniu 26 marca 2004r. w ramach akcji „Energia dla życia. Baterie dla szpitali” został obdarowany Wojewódzki Szpital im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Łomżyńska placówka jest dwudziestą pierwszą w Polsce, w którym kontynuowana jest akcja charytatywna „Energia dla życia. Baterie dla szpitali”, ale pierwszą w województwie podlaskim. Do akcji charytatywnej firmy GP Battery (Poland) włączył się RUCH S.A., który w ten sposób pragnie uczcić 85. rocznicę swego powstania. Przedstawiciel handlowy firmy GP Battery (Poland) pan Mariusz Malangiewicz oraz dyrektor zespołu w Łomży Ruch S.A. pani Zofia Juchimowicz przekazali na rzecz oddziału kardiologii 1000 sztuk baterii alkalicznych typu AA LR 6 czyli popularnych paluszków oraz dwie nowoczesne ładowarki PowerBank wraz z kompletem akumulatorów.

W imieniu Wojewódzkiego Szpitala im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego swoje podziękowania darczyńcom wyraził dyrektor naczelny szpitala lek. med. Marian Jaszewski. Na uroczystości obecna była również zastępca ordynatora oddziału kardiologii lek med. Dorota Susoł oraz lekarze wykonujący badania metodą holterowską. Przekazane baterie dostarczą energię do aparatów Holtera na około pół roku i pozwolą zdiagnozować wielu pacjentów szpitala. Dodatkowo przedstawiciel firmy GP Battery (Poland), aby umilić dzieciom pobyt w szpitalu, podarował im słodycze.

Baterie GP, na co dzień wykorzystywane przez konsumentów w różnego typu domowych urządzeniach – świetnie sprawdzają się także w medycznym sprzęcie diagnostycznym - holterach - powszechnie stosowanych na oddziałach kardiologicznych. Badanie metodą holterowską trwa 24 godziny i najogólniej rzecz ujmując służy ocenie pracy serca podczas codziennej aktywności. Można wtedy sprawdzić jak zachowuje się serce w czasie pracy, odpoczynku, mycia, czy sprzątania. Lekarz otrzymuje kasetę lub dyskietkę z zapisem, który potem przenosi do komputera i może zanalizować.

Już od prawie 40 lat firma GP Batteries produkuje baterie i akumulatory. Zajmuje pozycję lidera, który może się pochwalić najszerszym asortymentem przenośnych źródeł energii. Firma GP Battery (Poland) zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji
w jakiej znajdują się szpitale i jak ogromne są ich potrzeby. Okazało się, że można im pomóc w bardzo prosty sposób – przekazując baterie! Dlatego też GP Battery (Poland) postanowiła zorganizować akcję „Energia dla życia. Baterie dla szpitali”. Unikatowa w swojej wymowie akcja łączy w sobie działania promocyjne
i charytatywne. Gwarantuje zdobycie atrakcyjnych nagród, ale także, a może przede wszystkim, pozwala pomóc innym. Teraz w pomoc szpitalom włączył się RUCH S.A. Ta nowoczesna firma kolportażowo - handlowa obecna jest na rynku polskim od 1918 roku. RUCH S.A to lider dystrybucji prasy i artykułów częstego zakupu. Spółka posiada największą w Europie sieć, liczącą ponad 13 tys. punktów handlowych.

Akcja na pewno potrwa do końca kwietnia 2004 r. W tym czasie GP Battery (Poland)
i RUCH S.A. przekażą baterie alkaliczne wielu oddziałom wykonującym badania metodą holterowską w całej Polsce. Firmy ofiarują również ładowarki nowej generacji – PowerBanki – wraz z akumulatorami, które można ładować nawet tysiąckrotnie.
W wybór kolejnych potrzebujących placówek włączają się dystrybutorzy współpracujący z firmą GP Battery (Poland) oraz oddziały regionalne spółki RUCH.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę