Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Pozdrowienia z Atlantyku

Takich zdjęć naszego flagowego statku, m/v ŁOMŻA jeszcze nie widział nikt. No, może z wyjątkiem Matki Chrzestnej, p. Teresy Schramm, która z mężem Stanisławem miała przyjemność spędzić na „Łomży” dwa tygodnie w rejsie na trasie Szczecin – Finlandia – Kłajpeda – Nantes – Gdańsk.

Sztorm, jaki przeżyła podczas tej wyprawy na zawsze pozostanie w jej pamięci. Okazuje się, że „kolebania” to dla „Łomży” pestka. Znakomicie uchwycił to obiektywem swojego aparatu obecny kapitan statku, Marek Wilczyński. Zdjęcia dotarły do nas pocztą elektroniczną. Dziękujemy! W poniedziałek rozmawialiśmy z panem kapitanem telefonicznie. „Łomża” wypłynęła właśnie z Gibraltaru i znajdowała się nieopodal przylądka St. Vincent na Atlantyku. W ładowniach – fosfaty, a kraj docelowy – Belgia. Kapitan Marek Wilczyński wraz załogą pozdrawia serdecznie wszystkich łomżyniaków w kraju i za granicą, wszystkich członków i sympatyków Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Rewanżujemy się serdecznościami i dobrymi życzeniami na każdy dzień morskiej i lądowej wędrówki, a szczególne uściski dłoni z okazji Dni Morza. Mamy nadzieję – do zobaczenia w Łomży. Fot. Marek Wilczyński

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę