Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Słowo od prezesa

Kończymy trzyletnią kadencję władz Towarzystwa. Dziś zastanawiać się będziemy nad programem działalności na następną. Czas na podsumowania i podziękowania.

Dziękuję za aktywność wszystkim Koleżankom i Kolegom, za sprawą których odnotowaliśmy osiągnięcia na każdym polu naszej statutowej działalności. Mamy świadomość, że są sprawy, którym należało poświęcić więcej uwagi. Niech staną się pomostem między obecną a przyszłą kadencją. Zachęcam do twórczych postaw podczas Zjazdu – postaw otwierających kolejny etap tej ważnej działalności na rzecz naszej Drogiej Ziemi Łomżyńskiej. Dziękuję. Zygmunt Zdanowicz Prezes ZG TPZŁ

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę