Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Instalacja „Labirynt”

W najbliższych dniach będziemy mieć okazję do odwiedzenia szczególnego miejsca. Możemy stać się uczestnikami niecodziennego wydarzenia. Mowa o instalacji „Labirynt”, której organizatorem jest Kościół Zielonoświątkowy w Łomży oraz misja „Labirynt” z Giżycka. To nowoczesna forma spektaklu, będąca połączeniem teatru i współczesnych technologii.

Trudno powiedzieć, czym do końca jest przedsięwzięcie oparte na ewangelicznym przesłaniu. Czym ta podróż okaże  się być dla Ciebie, który odwiedzisz kolejne komnaty? Czy zostawi ślad w Twoim umyśle i sercu? 
Uczestnicy wchodzą do labiryntu pojedynczo w odpowiednich odstępach czasu. Przed wejściem otrzymują: odtwarzacz mp3, słuchawki i niewielki lampion. Przez 11 komnat labiryntu widza prowadzi głos słyszany w słuchawkach.
Przedstawienie ma charakter interaktywny w związku z czym w poszczególnych komnatach na uczestników czekają zadania do wykonania, o których poinformuje głos w słuchawkach. Wszystkie komnaty są ze sobą powiązane i tworzą swoisty proces, przez który każdy z uczestników przechodzi indywidualnie. W połowie przedstawienie uczestnik ma możliwość decyzji kontynuacji zwiedzania lub opuszczenie labiryntu.

Spektakl jest całkowicie bezpłatny, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych oraz dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej, projekt „ LABIRYNT” istnieje 7 lat wystawiany był w wielu miastach zarówno w Polsce jak i za granicą oraz wszędzie spotykał się z dużym zainteresowaniem.
„Labirynt” ukazuje wybory człowieka i ich konsekwencje.  Jest to niezwykłe miejsce, które zwiedzasz sam od początku do końca. Czas zatrzymuje się na chwilę, a Ty możesz zastanowić się nad najważniejszymi pytaniami, jakie człowiek stawia sobie w życiu. Jesteś widzem i aktorem. Decydujesz, czy chcesz pozostać, czy … wolisz opuścić to miejsce. 
„Labirynt” stawia Cię przed wyborem oraz pokazuje w jaki sposób go dokonać. To mocne przeżycie, które pozwoli Ci na złapanie oddechu w pędzącym, stawiającym coraz trudniejsze wymagania świecie, to w końcu podróż w głąb Twojego serca. Czy będziesz chciał przejść wszystkie komnaty, czy zawrócisz?

„Labirynt” odnajdziesz w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Drzewnych
i Gimnazjalnych na ul. M. Skłodowskiej- Curie 5 w dniach od 17 do 20 sierpnia
w godzinach 12.00- 20.00 i w dniu 21 sierpnia od godz. 10.00 do 16.00.
Przechodzenie labiryntu odbywa się pojedynczo, w odstępach 10-cio minutowych. Ze względów praktycznych więc prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne pod nr: 514 020 667
Informacje dotyczące spektaklu można znaleźć: http://www.labirynt.org/language/pl/

Zapraszamy!


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę