Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Cztery poranne kolizje

Główne zdjęcie
Kolizja na skrzyżowaniu ul. Woj. Polskiego z ul. Sikorskiego

Do czterech kolizji drogowych doszło we wtorkowy poranek w Łomży. Najpierw, po godzinie 7.10 rano samochody stuknęły się na Rondzie Solidarności, około 8.20. na rondzie na Placu Kościuszki, 25 minut później na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wojska Polskiego, około 9.30 przy „Okruszku”. Po pierwszym ze zderzeń kobieta uskarżająca się na ból ręki została przewieziona do szapita, w pozostałych nikomu nic się nie stało.

Do pierwszej stłuczki doszło najprawdopodobniej z winy kierującego suzuki, który jadąc ulicą Zawadzką w kierunku centrum miasta wjechał na czerwonym świetle i uderzył w prawidłowo jadącą ulicą Piłsudskiego skodę
Na Placu Kościuszki sprawcą kolizji okazał się kierujący fiat doblo, który wjeżdżając na rondo z ul. Wojska Polskiego nie udzielił  pierwszeństwa przejazdu mercedesowi zjeżdżającemu w Al. Legionów. 
W trzecim wypadku – na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wojska Polskiego zderzyły się honda jadąca od ul. Nowogrodzkiej z golfem jadącym od centrum miasta. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i sprawcę kolizji. 
Podobnie ustalane są jeszcze okoliczności kolizji przy „Okruszku”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę