Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Zakończenie Roku Szkolnego

Rok szkolny 2013/2014 dobiegł końca. Młodzież otrzymała wymarzone świadectwa i nagrody. Tradycyjnie podsumowania pracy uczniów i nauczycieli dokonał Dyrektor Szkoły - p. Paweł Drożyner. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali kadrze pedagogicznej za trud włożony w wychowanie i kształcenie uczniów.

Całej społeczności szkolnej życzyli wspaniałego wypoczynku. Uroczystość uświetnił swoim występem zespół muzyczny pod kierunkiem Wicedyrektora - p. Krzysztofa Domalewskiego.

Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży:

" Wysoka Rado Pedagogiczna, Drodzy Uczniowie!

Witam wszystkich serdecznie na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014.  Każdy rok szkolny jest inny, każdy przynosi społeczności szkolnej nowe doświadczenia.

Dla nas, dla społeczności łomzyńskiego "Ekonomika" mijający rok szkolny okazał się niegorszy od poprzedniego.

Średnia ocen nauczania w całym Zespole wyniosła 3,51 i jest o 0,07 wyższa niż rok temu, niestety nieznacznie spadła frekwencja o 0,5% i wynosi 87,39%.  Promocji do następnej klasy nie otrzymało 9 uczniów, zaś 57 spośród Was będzie zdawać egzaminy poprawkowe.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu olimpiadach, konkursach przedmiotowych, artystycznych, zawodach sportowych, często sięgając w nich po najwyższe laury, czego dowodem s liczne nagrody, które zostaną Wam wręczone.

13-tu spośród Was odbierze również świadectwa z wyróżnieniem, za osiągnięcie średniej ocen 4,75 i więcej.

Najwyższy wynik średniej ocen  osiągnęła klasa IC - 3,87,  wychowawca - p. Michał Polkowski, a najwyższą frekwencją może pochwalić się klasa IIB - 93,3%, wychowawczyni - p. Elżbieta Szleszyńska.

Obie klasy otrzymają w nowym roku szkolnym nagrody finansowe.

Dwoje spośród Was typowani są do stypendium Premiera Rady Ministrów. Są to:

Anna Jurzak z klasy IB - średnia ocen 4,87 oraz Bartosz Piechowicz z klasy II TL Technikum nr 6 - średnia ocen 5,47, finalista VI Olimpiady Logistycznej.

6-ciu spośród Was będzie typowanych do stypendium Prezydenta Miasta Łomży:

Kamila Korzep - 5,13 i Sarnacka Klaudia - 5,06, z klasy III TA, finalistki Konkursu z języka niemieckiego - 5,71

Zabielska Karolina i Patrycja Dołęga - 5,21 z klasy IV TA, uczestniczki etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.,

Tarnacki Łukasz  - 5,4 i Ochramowicz Damian - 5,2 z klasy IV TL, finaliści Olimpiady Logistycznej.

Są to chwalebne postawy uczniów, z których jesteśmy dumni, którzy powinni być dla całej społeczności "Ekonomika" wzorami do naśladowania.

Dziękuję wszystkim naszym uczniom za rzetelność i wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną i sumienną pracę, za wykorzystanie szans edukacyjnych, które stwarza Wam szkoła. Dziękuję całej Radzie Pedagogicznej, wszystkim nauczycielom i wychowawcom za podejmowanie odważnych decyzji, realizację śmiałych pomysłów, za pracę nad uczniowskimi słabościami, za rozwijanie w wychowankach dobra, prawdy, piękna, za  wrażliwość pedagogiczną, po prostu za ludzkie serca.

Wierzymy, że nasze działania edukacyjne przyniosą w przyszłości sukcesy i pomyślność naszym uczniom.

Życzę całej społeczno

Życzę całej społeczności naszej Szkoły słonecznych, udanych wakacji, tak abyśmy z zapasem nowych sił powrócili w mury "Ekonomika" 1 września 2014 roku i mogli się zmierzyć z nowymi wyzwaniami.

/Paweł Drożyner/

 

Odczytany został list Prezydenta Miasta Łomzy oraz Pani Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas. Pod zdjęciami w postaci załącznika PDF zamieszczony został: list  Pani Minister Edukacji Narodowej.

List Przedenta Miasta Łomży

"Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie,

W życiu szkoły każdy rok jest ważny i niepowtarzalny. Wraz z jego końcem mija czas wytężonej nauki i pracy, czas małych i dużych sukcesów, czas podejmowania nowych wyzwań, dokonywania zmian, realizacji planów i marzeń.  Nadchodzi czas wytęsknionych wakacji. U progu tegorocznej przerwy letniej  chciałbym wszystkim Państwu oraz Wam, Drodzy Uczniowie, pogratulować oraz złożyć najlepsze życzenia.

Drodzy Uczniowie,

gratuluję Wam wspaniałych sukcesów i osiągnięć. Cieszę się, że rozumiecie, jak zależy od wykorzystania szansy, którą stawia przed Wami szkoła. Teraz nadszedł czas wypoczynku i radości, a zgromadzona podczas lata energia pozwoli wrócić w przyszłym roku szkolnym w pełni sił do podjęcia nowych zadań i realizacji planów.

Drodzy Rodzice,

dziękuję Wam za zaangażowanie, za zapał i pomoc, jaką świadczycie łomzyńskiej szkole. Wasz wsparcie powoduje, że szkołastaje się miejscem istotnym dla wszystkich, którym zalezy na dobrej edukacji dzieci i młodzieży.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Szanowni Pracownicy łomżyńskiej oświaty,

składam Wam wyrazy uznania za trud oraz wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie naszych dzieci i młodziezy. wyniki.  Przekazując młodemu pokoleniu wiedzę oraz niezbędne umiejętności, rozbudzacie w nich zdolność myślenia, pasję poznania i tworzenia, wzbogacacie nieprzemijające wartości  prawdy, piękna, społecznego zaangażowania i odpowiedzialności.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2013/2014  wszystkim Państwu składam życzenia miłych i słonecznych wakacji. Niech będą one czasem wypoczynku i radości.wszelkiej pomyślności, zdrowia , radości  i abyście w nowym roku szkolnym wrócili z zapasem sił i gotowości do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów."

 

Mieczysław Czerniawski
Prezydent Miasta Łomży

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 30 czerwca 2014 17:28
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:35:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę