Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pracowite wakacje w Teatrze

- Działanie łomżyńskiego teatru jest nowatorskie w naszym mieście, ale podobne akcje pod nazwą „Lato w teatrze” od wielu lat są prowadzone w instytucjach artystycznych w kraju dzięki inicjatywie Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – mówi Jarosław Antoniuk, dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Łomży, który zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 11 do 16 lat do udziału w letnich integracyjnych warsztatach teatralnych. - Udział w warsztatach umożliwi zdobycie konkretnych umiejętności, uwolnienie drzemiącego potencjału, ale przede wszystkim pozwoli na nawiązanie nowych relacji oraz integrację w grupie.

- Dwa tygodnie spędzone w teatrze będą dla młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie – zaprasza dyrektor Antoniuk. - Wspólna aktywność twórcza będzie dla młodych ludzi szansą na poznanie swoistego rodzaju „alfabetu sztuki teatru” oraz  na samodzielne zastosowanie w praktyce języka teatru. Stworzy też alternatywny sposób na spędzenie czasu wolnego od zajęć szkolnych. 
Profesjonalni artyści zaangażowani w realizację projektu podzielą się swoim doświadczeniem zawodowym,  zaprezentują różne metody pracy, rozbudzą w młodych ludziach ciekawość i kreatywność.
Warsztaty prowadzone będą w trzech grupach: aktorskiej, scenograficznej i promocyjno-dziennikarskiej w dniach 28 lipca – 9 sierpnia 2014 roku. Udział w warsztatach jest nieodpłatny. 
Rekrutacja uczestników odbędzie się na podstawie kart zgłoszenia oraz krótkiej rozmowy z kandydatem, na którą zostanie zaproszony do teatru. Zgłoszenia można przesyłać do 6 czerwca 2014 r. na adres: Teatr Lalki i Aktora w Łomży, plac Niepodległości 14, 18-400 Łomża

Wszelkich informacji dotyczących warsztatów udziela Dorota Ciwoniuk – koordynator wakacji w teatrze /telefon: 86 216 59 55, mail: teatraga@o2.pl/

Załączniki


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę