Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Brakuje prestiżu

Główne zdjęcie
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Najwyżej za innowacyjność, najsłabiej na prestiż została oceniona Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W najnowszym Rankingu Szkół Wyższych „Perspektywy 2014” łomżyńska uczelnia tak jak i przed rokiem znalazła się na 14. miejscu wśród państwowych wyższych szkół zawodowych w Polsce.

wyniki łomżyńskiej PWSIiP w rankingu Perspektyw 2014
wyniki łomżyńskiej PWSIiP w rankingu Perspektyw 2014

W 15. jubileuszowej edycji rankingu przygotowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy oceniono w sumie 195 polskich uczelni. Najlepszą akademicką uczelnią w Polsce jest Uniwersytet Warszawski, który wyprzedził minimalnie Uniwersytet Jagielloński. Pierwsze miejsce wśród uczelni niepublicznych zajęła Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

W rankingu państwowych wyższych szkół zawodowych oceniano 27. uczelni. Zwyciężyła PWSZ im. Prezydenta Wojciechowskiego w Kaliszu, która uzyskała wskaźnik 100%. Łomżyńska PWSIiP ze wskaźnikiem 60,17% sklasyfikowana została na 14 miejscu. Najwyżej na 100% oceniono innowacyjność uczelni. Za warunki kształcenia i siłę naukową uczelnia otrzymała po ponad 59%. Nieco ponad 41% za umiędzynarodowieniem, a najmniej niespełna 36% za prestiż.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę