Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

„Solidarność” w PWSIiP

„W celu obrony godności osobistej pracowników Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży oraz ich praw i interesów pracowniczych powołano do życia organizację związkową”. We wtorek, 15 kwietnia 2014 r., Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Region Mazowsze w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży została zapisana w Rejestrze Podstawowych Jednostek Organizacyjnych Związku Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność”.

Póki co jest to Tymczasowa Komisja Zakładowa. Aby ją powołać zgodnie z prawem do „Solidarności” musiało przystąpić minimum 10 pracowników PWSIiP. Według naszych informacji było ich nieco więcej. Teraz formalnie związkowcy z uczelni mają pół roku na przeprowadzenie wyborów i dopiero wówczas powstanie tu „prawdziwa” Komisja Zakładowa. 
Tymczasową Komisją Zakładową „Solidarności” w PWSIiP kieruje trzyosobowe prezydium w składzie: Irena Wiska - przewodnicząca TKZ, Ewa Zawłocka sekretarz i Aldona Chojnowska  skarbnik.  Te osoby już teraz z racji działalności związkowej są prawnie chronione przed zwolnieniem z pracy.  
Związkowcy z PWSIiP zapowiadają, że oprócz realizacji nadrzędnych celów wynikających ze statutu i potrzeb pracowników uczelni, chcą też „brać czynny udział w jej życiu i rozwoju”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę