Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyniak obserwatorem OBWE wyborów na Ukrainie

Główne zdjęcie
Marcin Bagiński przy rynku we Lwowie.

Młody, 24-letni Marcin Bagiński z Łomży będzie obserwatorem Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie podczas odbywających się 25 maja wyborów prezydenckich na Ukrainie. Marcin jedzie z listy rezerwowej. Organizatorzy zapewne docenili fakt, że mówi on biegle po ukraińsku oraz wcześniej poznał ten kraj biorąc udział m.in w Liberty English Camp oraz Międzynarodowych Konferencjach Ekonomicznych na temat „teoria ekonomii a polityka publiczna”.

Urodzony w 1990 roku w Łomży Marcin Bagiński jest absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łomży - m.in. laureat i trzykrotny finalista Olimpiady Geograficznej. Obecnie realizuje swoją pasję jako student Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Geografia, będąc ponadto absolwentem Gospodarki Przestrzennej na tejże uczelni. 
Od wielu lat zaangażowany jest również w działalność społeczną, w tym od grudnia 2013 roku jako Prezes Zarządu Głównego (wcześniej Prezes Oddziału Warszawa) Stowarzyszenia KoLiber - ogólnopolskiej organizacji pozarządowej o profilu konserwatywno-wolnorynkowym. W ramach działalności w Łomży – jest jednym z liderów projektu Inicjatywa dla Łomży - przeprowadzał m.in. lekcje w liceum, którego jest absolwentem oraz współuczestniczył w przygotowaniu obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbyły się 1 marca.
Ponadto Marcin udziela się w warszawskim oddziale Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, a także ma w dorobku współpracę z think tankami o profilu gospodarczym, takimi jak m.in.: Instytut Misesa, Fundacja Republikańska czy Forum Obywatelskiego Rozwoju.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę