Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


PODZIĘKOWANIE

Łomzyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Hospicjum" p.w. Świętego Ducha w Łomży podziękowało Dyrektorowi ZSEiO nr 6 w Łomży za włączenie się "Ekonomika" po raz kolejny w akcję pomocy dla Hospicjum.

W szkole organizowane są zbiórki pieniężne i materiałów sanitarnych dla pacjentów Hospicjum. Młodzież naszej szkoły chętnie uczestniczy w akcjach charytawnych, zbiórkach pieniężnych. To wzmacnia w nich poczucie własnej wartości oraz uczy wrażliwości i potrzeby pomagania innym.

Apelujemy do ludzi dobrej woli o włączenie się w akcję charytatywną na rzecz chorych i potrzebujących pomocy.

Elżbieta Szleszyńska
cz, 10 kwietnia 2014 13:47
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:12:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę