Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Gimnazjalista w cenie

Piętnaście szkół ponadgimnazjalnych z Łomży, Ostrołęki i okolicznych miejscowości prezentowało swoje atuty w Miastkowie. W tutejszym Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się szóste już Targi Edukacyjne zorganizowane przez Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Miastkowie. Wydarzenie adresowane było do uczniów klas trzecich tego gimnazjum aby pomóc im świadomie wybrać kierunek dalszego kształcenia.

Do Miastkowa ze swoją ofertą edukacyjną przyjechało 15 szkół średnich i zawodowych z Łomży i Ostrołęki, które zabiegają aby jak najwięcej młodzieży kończącej naukę w gimnazjum przekonać do kontynuowania nauki właśnie w tych szkołach. Jak przekazują organizatorzy Targów głównym celem spotkania było przedstawienie oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych oraz pomoc gimnazjalistom w wyborze najodpowiedniejszej ścieżki kształcenia. 

I z łomżyńskich szkół w Miastkowie prezentowały się niemal wszystkie – chyba tylko za wyjątkiem ogólniaków nr 1, 2 i 3, które generalnie nigdy nie narzekały na niedobory uczniów chcących w nich się uczyć. Były tu: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4, Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5,  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6, Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7, Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych, Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna, Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ, Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy.
Swoja ofertę prezentowały także 4 szkoły z Ostrołęki, jedna z Troszyna oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Marianowa. 
Organizatorzy przekazują, że stoiska przygotowane przez gości, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem młodzieży, jej rodziców oraz nauczycieli, a całe spotkanie przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę