czwartek, 19 października 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5787

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Dzień Przedsiębiorczości

W dniu 02.04.2014r. uczniowie klas IA LO, IB LO i ITC wzięli udział w Dniu Przedsiębiorczości organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie. W ramach tej akcji uczniowie mieli za zadanie znaleźć dla siebie miejsce praktyki w wybranym przez siebie zakładzie pracy, a dla uczniów którzy nie znaleźli takiego miejsca szkoła zapewniła miejsca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży i w Starostwie Powiatowym.

86 uczniów obserwowało pracę w 58 firmach na terenie Łomży i poza nią.

Głównym celem Dnia Przedsiębiorczości było uświadomienie uczniom związku między wykształceniem a karierą zawodową, pomoc w podejmowaniu trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Uczniowie mieli możliwość porównania wyobrażeń o danym zawodzie, stanowisku pracy z rzeczywistością.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim firmom, w których nasi uczniowie mieli możliwość odbycia jednodniowej praktyki w ramach Dnia Przedsiębiorczości.

opr. Sylwia Wądołowska

Elżbieta Szleszyńska
cz, 03 kwietnia 2014 21:58
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:14:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0