Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Dzień Przedsiębiorczości

W dniu 02.04.2014r. uczniowie klas IA LO, IB LO i ITC wzięli udział w Dniu Przedsiębiorczości organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie. W ramach tej akcji uczniowie mieli za zadanie znaleźć dla siebie miejsce praktyki w wybranym przez siebie zakładzie pracy, a dla uczniów którzy nie znaleźli takiego miejsca szkoła zapewniła miejsca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży i w Starostwie Powiatowym.

86 uczniów obserwowało pracę w 58 firmach na terenie Łomży i poza nią.

Głównym celem Dnia Przedsiębiorczości było uświadomienie uczniom związku między wykształceniem a karierą zawodową, pomoc w podejmowaniu trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Uczniowie mieli możliwość porównania wyobrażeń o danym zawodzie, stanowisku pracy z rzeczywistością.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim firmom, w których nasi uczniowie mieli możliwość odbycia jednodniowej praktyki w ramach Dnia Przedsiębiorczości.

opr. Sylwia Wądołowska

Elżbieta Szleszyńska
cz, 03 kwietnia 2014 21:58
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:14:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę