Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Park Handlowy Łomża

Główne zdjęcie
Wizualizacja całego Parku Handlowego Łomża przy Al. Piłsudskiego

- W Łomży jest jeszcze zapotrzebowanie na powierzchnie handlową – mówi Tomasz Kurpierwski, który przy Alei Piłsudskiego buduje „Park Handlowy Łomża”. - Wybudowaliśmy i wynajęliśmy jeden budynek, wiosną ruszamy z budową drugiego. Jako pierwsza, w listopadzie ubiegłego roku otworzyła się tu kolejna w mieście Biedronka, a za dwa tygodnie ma zostać otwarty pierwszy w regionie sklep JYSK.

JYSK to wywodząca się z Danii międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje „wszystko dla domu”. W Polsce posiada ponad 150 sklepów we wszystkich większych miastach. Sklep JYSK w Parku Handlowym Łomża przy przy Alei Piłsudskiego 121 ma zostać otwarty w piątek 28 marca 2014 o godz. 8 rano.
- Mamy już decyzje o użytkowaniu obiektu. Sklep zajmie powierzchnię 1300 m2. - Ta sieć w Łomży stara się otworzyć swój sklep od 14 lat i wreszcie im się uda u nas – mówi Tomasz Kurpierwski.   

JYSK zajmie pomieszczanie na piętrze budynku zbudowanego po zachodniej stronie placu wygospodarowywanego na terenie dawnej bazy. Jak zapowiada właściciel niebawem ma ruszyć budowa kolejnego budynku – po wschodniej stronie placu. 
-  Będzie to budynek parterowy o powierzchni 1500m2 – mówi Kurpierwski zapowiadają oddanie go do użytku jeszcze jesienią tego roku. - Trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami. Prawdopodobnie budynek będzie podzielony na kilka mniejszych powierzchni.  

Docelowo „Park” mają tworzyć cztery budynki. Dwa kolejne miałyby zostać zbudowane w głębi placu – na południowej jego stronie.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę