Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


W DNIU KOBIET ...

"By się ziściły Wasze marzenia, By uśmiech często gościł na Waszych twarzach, Byście zdobyły w życiu, szczyt swoich marzeń Wszystko co chciałybyście, By się zdarzyło ...

Wszystko czego pragniecie,

By Waszym było ..."

Samorząd Uczniowski


Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom pracującym i uczącym się w naszej szkole, składamy najserdeczniejsze życzenia i dziękujemy Wam za to, że czynicie ten świat coraz piękniejszym i lepszym  ...

Mężczyźni "Ekonomika"

 

Tradycyjnie już w szkole obchodzony jest bardzo uroczyście Dzień Kobiet. Chłopcy w swoich klasach wręczali swoim koleżankom prezenty, kwiaty, torty. Było niezwykle uroczyście i wesoło.


Męska część społeczności szkolnej przygotowała także piękny program artystyczny. Panowie złożyli wszystkim Paniom piękne życzenia.

Część artystyczną przygotował zespół muzyczny pod kierownictwem Pana Krzysztofa Domalewskiego. Nad oprawą graficzną (dekoracje) czuwało Koło Plastyczne pod opieką Pani Krystyny Marusiak.  Spotkanie było także okazją do wręczenia nagród najlepszym w konkursach przedmiotowych z matematyki i języka niemieckiego.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 09 marca 2014 20:01
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:44:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę