Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


KURS NA WÓZKI WIDŁOWE

Nasi uczniowie klasy IV i III Technikum Logistycznego i Technikum Handlowego uczestniczyli w kursie: KIEROWCA OPERATORA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH z wymianą butli gazowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów oraz potrzebom rynku pracy rozszerzyliśmy naszą ofertę kształceniową.

Kurs zorganizowany został przez Zespół Centrów Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Łomży.

Celem szkolenia było przygotowanie słuchaczy do samodzielnego obsługiwania wózków jezdniowych w transporcie wewnątrzzakładowym.

 

Kurs na wózki widłowe składał się z części teoretycznej i praktycznej, w tym szkolenie na wymianę butli gazowych LPG w wózku widłowym i zakończył się egzaminem.

Wszystkim uczestnikom zostały wydane uprawnienia na wózki widłowe w formie zaświadczenia o ukończeniu kursu, które są ważne bezterminowo na terenie całej Polski.

Kierowca operator wózka widłowego - zawód ten staje się coraz bardziej popularny - szczególnie dla osób które chcą wyjechać do pracy za granicę, szczególnie do Niemiec, Anglii, czy innych krajów Europy Zachodniej. Także w Polsce jest duże zapotrzebowanie na osoby z uprawnieniami operatora wózków jezdniowych.

opr. M. Salamońska

Elżbieta Szleszyńska
nie, 02 marca 2014 20:54
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:44:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę