Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

I Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej

Twórcy ludowi z różnych dziedzin sztuki wystawiają się dziś w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży na I Łomżyńskich Targach Twórczości Artystycznej. W siedzibie ROKu przy ul. Małachowskiego 4 można zobaczyć, dotknąć oraz kupić dzieła twórców. Targi trwać będą do godz. 17.

Pomysł na zorganizowanie targów zrodził się, gdy Regionalny Ośrodek Kultury rozpoczął przygotowania do uruchomienia Wirtualnej Galerii Twórców Ludowych. Na stronie internetowej mają być prezentowane dokonania twórców-amatorów z całego regionu. Ośrodek chce w ten sposób pomóc artystom w promocji i sprzedaży swoich dzieł. Wirtualna Galeria ma być gotowa pod koniec marca.
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę