Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2014

28 stycznia 2014 w Kuratorium Oświaty w Białymstoku odbyła się uroczystość podsumowania Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, które osiągają wysokie wyniki w kraju i w województwie pod względem liczby laureatów i finalistów olimpiad oraz wyników egzaminów zewnętrznych. Pan Jerzy Kiszkiel – Podlaski Kurator Oświaty zaprezentował wyniki rankingu podlaskich liceów ogólnokształcących i techników w roku szkolnym 2012/2013.

Podlaski Kurator Oświaty oraz Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski podziękowali bardzo serdecznie za wspaniałe efekty w pracy dydaktycznej i wychowawczej szkół oraz zaangażowanie całej społeczności szkolnej w uzyskiwanie tych wyników.

W swoich wystapieniach podkreślai także znaczące sukcesy w zakresie kształcenia zawodowego, gdzie technika podlaskie zajmowali często najwyższe pozycje w kraju w poszczególnych kwalifikacjach.


Dyrektorom 10 najlepszych liceów ogólnokształcących oraz 10 najlepszych techników w województwie przekazano pamiątkowe grawertony, gratulując całej społeczności szkolnej wysokiej pozycji szkoły oraz życząc kolejnych sukcesów.

 

Więcej: http://www.kuratorium.bialystok.pl/kuratorium2/DesktopDefault.aspx?tabindex=2&tabid=4471

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 10 lutego 2014 20:05
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:39:18

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę