Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Warszawskie Grand Prix dla teatru z MDK- DŚT

Spektakl "Łysa Śpiewaczka" Teatru Produkcyjnego działającego przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży, zdobył Grand Prix V Przeglądu Teatrów Amatorskich "SPOT" w Warszawie. Nagroda jest cenna, gdyż SPOT jest przeglądem ogólnopolskim, a łomżyński zespół był najlepszy spośród 16 teatrów.

Teatr Produkcyjny
Teatr Produkcyjny

Ponadto wyróżnienia aktorskie otrzymali Marlena Kurpiewska, Jakub Niebrzydowski i Łukasz Babiel. Zwycięski spektakl, opracowany i wyreżyserowany przez Jarosława Osickiego, instruktora prowadzącego Teatr Produkcyjny w MDK - DŚT, prezentowany był w Łomży w listopadzie ub.r.

Niestety była to "pożegnalna premiera", gdyż grupa zakończyła działalność (matury). Młodzi aktorzy zmobilizowali się jednak w ostatniej chwili na przegląd warszawski i zagrali jeszcze raz... i wygrali.

Teatr Produkcyjny to kolejna grupa działająca przy MDK-DŚT, po formacji break dance Crazy Twisting Group - Główna Nagroda na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Żaganiu, 25-26.02, która została uznana i nagrodzona na ogólnopolskim festiwalu.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę