Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Tenis stołowy

W dniu 2 grudnia 2013 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Suchowoli rozegrane zostały finały LICEALIADY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM. W zawodach uczestniczyło po 8 zespołów dziewcząt i chłopców wyłonionych na półfinałach. Obie nasze drużyny zakwalifikowały się do do Finału.

W meczach półfinałowych nasze drużyny zajęły pierwsze miejsca. Po zaciętej walce z drużynami Suwałk, Suchowoli i Białegostoku nasze ekipy uplasowały się na piątej pozycji. Opiekunem drużyn naszej szkoły był Andrzej Drozdowski.

Gratulujemy naszym zawodnikom oraz życzymy wielu dalszych sukcesów sportowych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 15 grudnia 2013 18:10
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:30:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę