Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Finał Szachowej Licealiady

30 listopada 2013 roku w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w szachach. Naszą drużyna w składzie: Dziekońska Ewelina, Łapińska Anna, Kosakowska Anna i Zajkowska Karolina zajęła bardzo dobre IV miejsce.

Rozgrywki przeprowadzono systemem kołowym. Tempo gry wynosiło po 10 minut na całą partię i dodatkowo po 5 sekund na każdy ruch od początku partii. Zawody przebiegały w atmosferze fair play. Rozegrano łącznie 168 partii, przy czym tylko jedna z nich zakończyła się remisem.

Naszą szkołę reprezentowała druzyna, która w Mistrzostwach Grupy Zachodniej zdobyła II miejsce, zapewniając sobie udział w finale. Opiekunem dziewcząt była Pani Aneta Zadroga.

Gratulujemy dziewczętom pięknej postawy sportowej i wspaniałych wyników.

fot. http://www.podlzwszach.net/galeria

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 13 grudnia 2013 00:06
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:31:02

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę