Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ekonomik bez papierosa

Uczniowie klas II A i IC LO przygotowali akcję społeczną zachęcającą do rzucenia palenia papierosów. Wykonali plakaty i ulotki informujące o szkodliwości palenia tytoniu, które rozwiesili w szkole.

2 grudnia 2013 r. uczniowie klasy IIALO ubrani na czarno, wyglądająca blado, z poszarzałymi twarzami i podkrążonymi oczami przemaszerowała po szkole w celu uzmysłowienia swoim kolegom skutków palenia. Druga grupa uczniów ubrana kolorowo zachęcała do porzucenia nałogu. Akcję "Dzień bez papierosa" młodzież przygotowała pod kierunkiem nauczyciela biologii - p. Agnieszka Okulicz.

W ramach promowania zdrowego trybu życia odbył się także konkurs plastyczny wśród uczniów ZSEiO nr 6 w Łomzy. Organizatorem konkursu było Koło Plastyczne. którego opiekunem jest p. Krystyna Marusiak.

Komisja w składzie: K. Marusiak, A. Okulicz, K. Domalewski wyróżniła pracę Karoliny Czaplickiej z klasy III Tl.

Gratulujemy wygranej Karolinie, zaś młodzieży pomysłu promowania zdrowego trybu życia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 06 grudnia 2013 23:07
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:07:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę